790-609-351
wyszukiwanie zaawansowane
14 DNI ZA ZWROT TOWARUzobacz szczegóły
DARMOWA DOSTAWAzobacz szczegóły
Strona główna1 » Produkty Creativa by Cezar

Promocje

Kontakt

  • NIP: 6172110019
  • E-mail:biuro@podlogidrewniane24.pl
  • Telefon790-609-351
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 13.00

Chmura tagów

Produkty Creativa by Cezar

Firma Creativa by Cezar oferuje najwyższej jakości sztukaterię do dekoracji pomieszczeń wewnętrznych. Wykorzystanie niezwykle efektownych elementów wykończeniowych pozwala na stworzenie charakterystycznego wnętrza o niepowtarzalnym wyglądzie. Umożliwia niebanalną aranżację mieszkania oraz spektakularną dekorację dużych przestrzeni i wysokich lokali.

Najczęściej wykorzystywanym elementem zdobniczym są listwy. Creativa by Cezar oferuje:

  • tradycyjne listwy przypodłogowe
  • gładkie i zdobione listwy gzymsowe
  • minimalistyczne listwy oświetleniowe
  • gładkie i zdobione listwy naścienne

Listwy dostępne są w różnych wysokościach i o różnym wykończeniu. Klienci mogą wybierać spośród kilkudziesięciu modeli i posiadają oczywiście możliwość doboru narożników. Asortyment Creativa sprawdzi się we wnętrzach klasycznych oraz nowoczesnych.

Obramowania drzwi i okien to bardzo dobry pomysł, jeśli zależy nam na niebagatelnych dodatkach przykuwających wzrok. Są lekkie, odporne na wilgoć i uderzenia. Dekoracje ścienne oraz dekoracje sufitowe można wykorzystać przy urządzaniu biura, sali na przyjęcia okolicznościowe, weselne i konferencje. Przy małych powierzchniach dobrze sprawdzą się mniej zdobione elementy, przy dużych można sobie pozwolić na widowiskowe rozety. Nisze i wsporniki to z kolei nieodłączny element każdego klasycznego wnętrza. Są bardzo łatwe w montażu i nie pękają. Przy większym metrażu do dekoracji można wykorzystać efektowne kolumny. Posiadają one twardy, stabilny trzon oraz różne głowice i bazy. Wszystkie elementy można pomalować na dowolnie wybrany kolor. Klient ma możliwość całkowitej personalizacji swojego zamówienia.

Firma Creativa by Cezar ma w swoim asortymencie również mocne kleje montażowe. Tworzą one bardzo wytrzymałe połączenia zarówno między poszczególnymi elementami sztukaterii jak i między elementem dekoracyjnym a ścianą. Do wyboru są dwa szybkoschnące produkty: klej montażowy oraz klej do łączeń.

W przypadku dodatkowych nasi specjaliści z przyjemnością udzielą wyczerpujących odpowiedzi.


Przejdź do strony głównej