790-609-351
wyszukiwanie zaawansowane
14 DNI ZA ZWROT TOWARUzobacz szczegóły
DARMOWA DOSTAWAzobacz szczegóły
Strona główna1 » Blog2 » Listwy sufitowe - najlepszy dodatek do mieszkania

Promocje

Kontakt

  • NIP: 6172110019
  • E-mail:biuro@podlogidrewniane24.pl
  • Telefon790-609-351
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 13.00

Chmura tagów

Listwy sufitowe - najlepszy dodatek do mieszkania

Data dodania: 02-04-2019

Urządzając poszczególne pomieszczenia w swoim mieszkaniu warto pomyśleć o wykończeniu. Potrzebna będzie do tego sztukateria, lecz musi zostać ona odpowiednio dobrana, m.in. pod kątem urządzanego pomieszczenia. Najlepszymi dodatkami zdaniem wielu domowników są listwy sufitowe, które znaleźć swoje zastosowanie mogą np. w salonach oraz jadalniach.

Olbrzymia funkcjonalność i dekoracja wnętrz

Listwa sufitowa z pewnością będzie pełnić funkcję dekoracyjną. Ozdobi ona miejsce, w którym się znajdzie, dlatego jeśli ktoś zwraca uwagę na takie szczegóły powinien jak najszybciej zdecydować się na taką inwestycję. Stosować można je we wnętrzach tradycyjnych, rustykalnych oraz modernistycznych. Listwy sufitowe Creativa będą odpowiednim wyborem dla pomieszczeń domowych oraz biurowych. Sztukateria jest trwała, atrakcyjna i odporna na wiele uszkodzeń. Możliwe jest to dzięki użyciu wysokiej jakości elementów poliuretanowych. Atutem listew jest również to, że są one niepalne oraz nietoksyczne. Nie będą one stanowić żadnego zagrożenia dla ludzi.

Zakamuflowanie nierównych ścian i nieestetycznych zakamarków

Decydując się na inwestycję w listwę sufitową można na spokojnie ukryć wszelkie nierówności pojawiające się na ścianach, ale też nieestetyczne zakamarki. Pomieszczenie momentalnie stanie się przyjemniejsze. Nie ma problemów z ich montażem, dlatego domownik jest w stanie poradzić sobie z tym procesem bez pomocy fachowca. Oszczędza się tym samym spore pieniądze. Listwy są w stanie bez szwanku przetrzymać kontakt z wodą oraz wilgocią. Jeśli ktoś szuka do domu odpowiednich elementów wykończeniowych, to ten typ sztukaterii będzie najlepszym rozwiązaniem. Listwy dobrać można m.in. pod kątem różnorodności profili oraz wzorów. Dzięki temu będą pasować do każdego stylu. Cechuje je nie tylko lekkość i elastyczność, ale też możliwość pomalowania ich na dowolnie wybrany kolor, przy pomocy odpowiednich narzędzi. Jest to niezbędny materiał wykończeniowych w pomieszczeniach, które mają pięknie wyglądać.


Przejdź do strony głównej