790-609-351
wyszukiwanie zaawansowane
14 DNI ZA ZWROT TOWARUzobacz szczegóły
DARMOWA DOSTAWAzobacz szczegóły
Strona główna1 » Listwy Gzymsowe2 » Listwy Oświetleniowe

Promocje

Nowości w sklepie

Kontakt

  • NIP: 6172110019
  • E-mail:biuro@podlogidrewniane24.pl
  • Telefon790-609-351
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 13.00

Chmura tagów

Listwy Oświetleniowe

Listwy oświetleniowe Creativa mogą być wykorzystywane w różnych pomieszczeniach. Zapewniają one dodatkowe źródło światła, dlatego też pełnią dwojaką funkcję: dekoracyjną oraz praktyczną. Korzystać można z nich zwłaszcza późnym wieczorem, kiedy trzeba jeszcze mocniej oświetlić pomieszczenia, w których zostały one umiejscowione. W ich wnętrzu zamontowano oświetlenie LED. Listwy są nie tylko atrakcyjne pod kątem wizualnym, ale też są odporne na wilgoć, zmywanie oraz nie są łatwopalne i toksyczne.

Dobrać dla siebie można listwy w zróżnicowanych modelach, można zdecydować się na mniej rozchylone brzegi takich listew, ale też na bardziej rozchylone. Wszystko będzie zależne od tego, gdzie takie listwy zostaną konkretnie wykorzystane, najlepiej wyglądają one w salonach, jadalniach, czy też sypialniach. Jest to energooszczędna opcja dodatkowego oświetlenia w mieszkaniu. Listwy w prosty sposób można montować, ale też je docinać, jeśli tylko zajdzie taka konieczność. Montowane są one na klej.

Atutem listew jest też to, że posiadają niewidoczne połączenia, dlatego całość po montażu prezentuje się naprawdę estetycznie. Zamontować można je też w lokalach usługowych, na korytarzach oraz na klatkach schodowych. Posiadają uniwersalne zastosowanie i dużą funkcjonalność. Łatwo można je też przemalować na dowolnie wybrany przez siebie kolor. Najlepiej zamontować je w miejscach, z których często się korzysta. Nie pobierają zbyt dużej dawki energii, dlatego można je bezpiecznie użytkować przez wiele godzin w ciągu dnia.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Szerokość
Wysokość

Wybrane produkty promocyjne

12