790-609-351
wyszukiwanie zaawansowane
14 DNI ZA ZWROT TOWARUzobacz szczegóły
DARMOWA DOSTAWAzobacz szczegóły
Strona główna1 » Listwy Gzymsowe

Promocje

Nowości w sklepie

Kontakt

  • NIP: 6172110019
  • E-mail:biuro@hap.sklep.pl
  • Telefon790-609-351
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 13.00

Chmura tagów

Listwy Gzymsowe

Listwy gzymsowe Creativa zakupić można w dowolnych rozmiarach, dzięki czemu dopasowanie ich do różnorodnych pomieszczeń nie powinno być skomplikowaną czynnością. Białe listwy można pomalować na dowolny kolor, ponadto są one bardzo elastyczne, ale też odporne na czynniki zewnętrzne. Listwy są też chronione przed wilgocią. Ich faktura jest gładka, posiadają one niewidzialne połączenia, są też niepalne oraz nietoksyczne. Co za tym idzie mają uniwersalne zastosowanie, mogą być zastosowane również w lokalach użytkowych.

Atutem produktów jest łatwość w montażu oraz szybkie usuwanie ewentualnych zanieczyszczeń. Listwy można swobodnie docinać, jeśli ich wymiary nie będą odpowiadać wymaganiom klientów. Optycznie takie produkty zmieniają wygląd pomieszczeń, w których się znajdą. Dodają im walorów estetycznych, dlatego warto stosować je w pomieszczeniach, w których przebywa się naprawdę często, np. w salonach i gabinetach. Dobrać można dla siebie różne modele takich listew gzymsowych.

Sprawiają one, że powierzchnia pomiędzy sufitem a ścianą jest praktycznie wypełniona, co prowadzi do tego, że pomieszczenie zyskuje na wartości estetycznej i staje się atrakcyjniejsze nie tylko dla domowników, ale też dla przybyłych gości. Listwy gzymsowe cechują się długą żywotnością, łatwo można zrealizować proces renowacji, gdy zajdzie taka konieczność. Dodatkowo doskonale trzymają się one w miejscu, w którym zostały zamontowane i klient nie musi obawiać się o to, że po pewnym czasie samoczynnie odpadną.


 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do
Elastyczna

Wybrane produkty promocyjne

12