790-609-351
wyszukiwanie zaawansowane
14 DNI ZA ZWROT TOWARUzobacz szczegóły
DARMOWA DOSTAWAzobacz szczegóły
Strona główna1 » Blog2 » Białe listwy ścienne - to jest modne

Promocje

Kontakt

  • NIP: 6172110019
  • E-mail:biuro@podlogidrewniane24.pl
  • Telefon790-609-351
  • Godziny działania sklepucodziennie 9.00 - 17.00, w soboty 10.00 - 13.00

Chmura tagów

Białe listwy ścienne - to jest modne

Data dodania: 26-04-2019 Białe listwy ścienne - to jest modne

Zainteresowanie listwami ściennymi jest coraz większe, ponieważ są to jedne z najbardziej popularnych elementów należące do sztukaterii wewnętrznej. Projektanci oraz architekci chcą zatroszczyć się o wnętrza swoich klientów, tak aby wyglądały one perfekcyjnie, niezależnie od tego do jakiego pomieszczenia w danym momencie się wejdzie. Sztukateria wewnętrzna odpowiedzialna jest przede wszystkim za nadanie wnętrzom nowego wymiaru i klimatu. W związku z tym zainwestowanie w listwy ścienne jest naturalnym procesem, na który decyduje się większość domowników. Tym sposobem tworzy się doskonałe oraz ponadczasowe kompozycje ścienne, które mogą przetrwać latami, jeśli będzie się o nie odpowiednio dbało. Najbardziej klasycznym pomysłem będą białe listwy ścienne. To modne i bardzo cenione rozwiązanie dekoracyjne.

alt


Dobór listwy ściennej

Pierwszym etapem prac, na którym muszą skupić się domownicy jest dobór listwy ściennej. Należy wziąć pod uwagę głównie wymiary takich listew, aby zmieściły się one z powodzeniem w danym pomieszczeniu, które akurat się aranżuje. Wybrać można m.in.:
  •     listwy gładkie,
  •     listwy ozdobne,
  •     listwy styropianowe,
  •     listwy poliuretanowe,
  •     listwy białe.

Przymocowanie takich produktów do ściany zajmuje bardzo mało czasu. Listwa ścienna biała prezentuje się stylowo, nadając pomieszczeniu trójwymiarowy efekt. Przy dobieraniu listew ważny jest plan działania, a więc np. zaplanowanie, gdzie będą znajdowały się elementy naścienne, takie jak telewizor, półki, czy też obrazy.

Inwestycja w listwy ścienne Creativa

Polecanym rozwiązaniem dla wielu domowników jest zainwestowanie w listwy ścienne Creativa w białym kolorze. Umieszczenie ich we własnych wnętrzach to strzał w dziesiątkę, nabiorą one niepowtarzalnego klimatu i przytulności. Atutem jest w tym przypadku różnorodność wzorów, oczywiście można się też zdecydować na jednorodne listwy ścienne, które prezentują się równie okazale, co ich wzorzyste odpowiedniki. Listwy tego typu są przede wszystkim wytrzymałe oraz bardzo efektowne. Świetnie odnajdą się zwłaszcza w nowocześnie aranżowanych wnętrzach, chociaż z powodzeniem można je zastosować również w pomieszczeniach bardziej klasycznych.

Listwy ścienne Creativa nie są drogie, chociaż ostateczna cena będzie zależała od wybranego wzoru, wymiaru, ale też materiału, z którego został wykonany dany produkt dekoracyjny. Dzięki różnorodności oferty można bez problemów znaleźć listwy odpowiadające potrzebom każdego domownika, stawiającego na styl oraz klasę w aranżowanych pomieszczeniach.

Przejdź do strony głównej